Un interior modern poate fi la fel de elegant și sofisticat ca unul clasic, atunci când spațiul este decorat cu un gust perfect, folosind serviciile unui designer de interior experimentat precum echipa Nobili Design. Proiectul propus de Nobili Design pentru această reședință superbă din Constanța este un exemplu ilustrativ în acest sens și prezintă inovația și profesionalismul cu care ne onorăm toate colaborările. 

design modern casa cu etaj in constantacasa cu etaj moderna in constantacasa cu etaj moderna constantadesign casa cu etaj moderna in constantacasa stil modern cu etaj constantacasa in constanta moderna cu etaj

 Acest superb proiect de design interior în stil modern a cucerit inimile clienților noștri din Constanța prin eleganță, rafinament și lux. Echipa noastră de arhitecți și designeri talentați sunt într-o permanentă dezvoltare profesională și încearcă mereu să depășească așteptările clienților prin unicitate, profesionalism și creativitate. Suntem incântați că putem oferi clienților noștrii atât proiecte de tip rezidențial cât și proiecte de tip comerical într-o manieră cât mai veridică astfel încât așteptările să fie identice cu realitatea. 

Pentru această casă cu etaj din Constanța, stilul modern apare într-un decor bine pus la punct, cu detalii care impresionează prin contraste, culori, aspect dar și prin materialele utilizate. Observăm încă de la primele imagini amploarea spațiului în care ne-am desfășurat activitatea. Un living room superb, impozant, luminos, bogat în culoare și contrast. Geamurile de dimensiuni mari, ne incântă cu o priveliște superbă din podea până în tavan, iar deschiderea către partea superioară a casei oferă un plus de grandoare casei. 

Paletele de culori utilizate merg mână în mână cu stilul modern al design-ului, nuanțe predominante precum bej, crem, maro și culori de contrast regăsite în detaliile decorative precum verde, negru și auriu. Din living room se face trecerea către zona de dining și bucătărie printr-un hol de mari dimensiuni, iar acest aspect aduce atât confort cât și accesibilitate. Partea intima a casei este se regăsește la etaj și este ușor accesibilă printr-o scară interioară. Regăsim dormitoare cu dimensiuni la fel de impresionante ca și celelalte încăperi ale casei, stilizate cu rafinament și eleganță, oferind clienților noștrii oaza perfectă de relaxare. 

Nobili Interior Design are o vastă experiență în acest domeniu și în peste 10 ani de activitate am transformat simple proiecte în vise devenite realitate. Clienții noștri din Constanța sunt încântați de colaborarile pe care le avem datorită echipei noastre de profesioniști care lucrează cu atenție și devotament.

Nobili Interior Design a creat acest proiect de design modern pentru o casă cu etaj în Constanța. Clienții noștri din Constanța sunt mereu încântați de colaborarea cu noi, iar noi reușim să transformăm proiectele 3D în realitate.

Casă Modernă cu Etaj în Constanța 

Design interior case

Proiecte design interior case vile in Constanta

Proiectele de design interior si amenajare interioara pentru case sau vile in stil clasic sunt greu de imaginat, deoarece intregul proces de amenjare necesita timp si multe strategii de planificare si implementare. Pentru ca acest proiect sa se desfasoare fara cusur, Nobili Interior Design Constanta iti vine in ajutor cu solutii, sfaturi, consultare si implementare eficienta. Detinem un portofoliu de proiecte complexe de design interior pentru case in stil clasic, modern in orase cum ar fi Braila, Tulcea, Galati, Calarasi, Urziceni, Slobozia, Tandarei, etc. Va invitam sa vizualizati cele mai recente proiecte de design interior realizate de firma noastra in Constanta, Mangalia, Navodari, Medgidia, Fetesti si sa visati la locuinta ideala.


Design interior casa moderna Constanta

Design interior casa moderna Constanta

""

Design interior casa clasica in Constanta

Design interior casa clasica in Constanta

""

Proiecte design interior case moderne in Constanta

Proiecte design interior case moderne in Constanta

""

Design interior Casa de lux in Constanta

Design interior Casa de lux in Constanta

""

Design interior apartament cu 4 camere in Constanta

Design interior apartament cu 4 camere in Constanta

""

Design interior casa cu etaj in Constanta

Design interior casa cu etaj in Constanta

""

Design apartament modern in Constanta

Design apartament modern in Constanta

""

Design interior casa cu etaj stil clasic Constanta

Design interior casa cu etaj stil clasic Constanta

""

Design interior apartament modern in Constanta

Design interior apartament modern in Constanta

""

Design interior casa stil clasic in Constanta

Design interior casa stil clasic in Constanta

""

Design interior apartament in Constanta

Design interior apartament in Constanta

""

Design interior Modern Casa cu etaj Constanta

Design interior Modern Casa cu etaj Constanta

""

Design interior apartament 3 camere in Constanta

Design interior apartament 3 camere in Constanta

""

O casa reprezinta locul de liniste si relaxare, asadar fiecare incapere din acest proiect de design interior de tip rezidential realizat in Constanta trebuie sa fie atractiva din punct de vedere estetic dar in acelasi timp sa se axeze pe functionalitate. Fiecare detaliu trebuie planificat alaturi de o echipa de cunoscatori si experti in design interior si in arta amenjarilor interioare de calitate. Tocmai de aceea Nobili Interior Design Constanta va pune la dispozitie un concept de design interior inovativ si util, schite 2D pentru a vizualiza compartimerea incaperilor din casa in stil clasic sau modern, cat si vizualizarea in format 3D a intregului proiect de design interior. In baza acestui proiect, clientul va avea parte de o consultanta de top si de expertiza unei echipe de arhitecti si designeri profesionisti cu peste 130 de proiecte in Constanta. Nobili Interior Design Constanta vine si cu optiunea de supraveghere a proiectului de design interior, daca clientul si-o doreste. Asadar servicii complexe pentru ca totul sa decurga fara cusur in amenajarea unei case de vis in stil clasic in Constanta. Costurile privind un astfel de proiect design interior pot fi semnificative, insa datorita consultantei din partea unei firmei specializate, clientul va sti cum si in ce mai exact sa investeasca. Este importanta comunicarea si cooperarea dintre cele doua parti pentru ca proiectul de design interior si ulterior amenajarea interioara pentru casa clasica sau moderna din Constanta sa fie conform asteptarilor si conform bugetului. Designerii trebuie sa cunoasca preferintele si alegerile clientului pentru a le putea incorpora cat mai bine in spatiile destinate amenajarii. Noi , echipa de arhitecti si designeri recomandam producatori de top in cea ce priveste mobilarea unei astfel de case pentru ca apreciem trainicia lucrurilor si ne dorim ca fiecare investitie pe care clientul o face privind finisajele sau alte tipuri de accesorii sa fie in conformitate cu cele mai inalte standarde de calitate. Etichete categorie: design interior constanta, design interior case constanta, designer interior constanta, firma design interior constanta, design interior constanta pret, studio design interior constanta, birou design interior constanta, arhitect constanta pret, amenajari interioare constanta, design interior restaurant constanta, design interior hotel constanta, amenajare casa cu etaj, consultanta design interior constanta, consultanta amenajari interioare constanta, design interior mangalia, design interior medgidia, design interior navodari, design interior negru voda, design interior fetesti, design interior harsova, design interior apartament constanta, amenajare cafenea mamaia, design interior birouri firme constanta, birou arhitectura constanta, arhitect de interior constanta, design interior cernavoda, design interior clasic, design interior modern, consultanta arhitect constanta, consultanta designer de interior, pret design interior constanta, servicii design interior constanta, proiect design interior constanta, portofoliu design interior casa, amenajari interioare 3d constanta, designer interior de lux constanta, design interior mobila living constanta, amenajare living clasic constanta, design interior dormitor casa, design interior casa moderna, design interior casa cu etaj, firme consultanta design interior, consultanta dizain interior, consultanta design interior chisinau, interioare de lux constanta, amenajare apartament constanta, consultanta decoratiuni interioare constanta, design interior sala evenimente, proiect sala evenimente constanta, consultanta amenajare baie constanta, decoratiuni interioare constanta, consultanta amenajare magazin constanta, design interior florarie constanta, design interior gradinita, design interior spital constanta, oferta de pret design interior, amenajare clinica medicala constanta, consultant arhitect constanta, design interior apartamente pret, design interior apartamente 3 camere, modele de apartamente amenajate.
 1  2 

Programati o intalnire cu echipa  Nobili Interior Design

Ne puteti contacta telefonic pentru a programa o intalnire la adresa biroului nostru din Constanta.

Contact Nobili Interior Design Constanta

0720.665.365

nobilidesign@gmail.com

Servicii firma de design interior, arhitectura interioare, amenajari interioare case, vile, apartamente, birouri, firme, hotel, restaurant, cafenea, bar, cabinet medical, clinica infrumusetare, magazin, coafor, cosmetica, spital, gradinita, salon evenimente, nunta, showroom, shoping mall realizate de arhitect designer interior la preturi cuprinse intre 17 - 35 euro in Constanta, Mangalia, Navodari, Eforie Nord, Medgidia, Harsova, Cernavoda, Eforie Sud, Costinesti, Vama Veche, 2 Mai, Limanu, Neptun, Olimp, 23 August, Venus, Saturn, Jupiter. Architect designer de interior, Gabriela Nechifor.