Acest proiect de design pentru o casă clasică în orașul Constanța a fost creat special pentru clienții nostri din Constanța care apreciază calitatea, eleganța și profesionalismul adevărat. Această casă este absolut fabuloasă și de departe una dintre cele mai luxoase alegeri, cu un mobilier unic, finisaje de calitate, accesorii și culori prețioase. Nobili Design este un furnizor de servicii de arhitectură și design interior care a construit de-a lungul a peste 10 ani de experiență o bună reputație bazată pe încredere, pe colaborarea clienților nostri minunati, inovație și profesionalism. 

design elegant casa clasica in constantadesign unic casa clasica Constanacasa clasica constanta design clasicdesign elegant casa in constantacasa constana in stil clasiccasa clasica in constanta designdesign luxuriant casa clasica constantacasa clasica eleganta in constantacasa eleganta clasica in constantacasa clasica design elegant constantacasa design clasic constanta

 Echipa noastră este formata din arhitecți și specialiști în design interior, o echipă care livrează proiecte unice, inovative, și care reușește de fiecare dată să aducă satisfacție clienților noștri din Constanțaț. Suntem fideli în profesionalism și dedicație atât clienților rezidențiali, cât și clienților comerciali, și ne ocupăm de fiecare aspect al design-ului de interior pentru restaurante, magazine, saloane de înfrumusețare și hoteluri.

Proiectele noastre sunt unice și de neegalat în domeniul design-ului interior, iar acest proiect din Constanța este absolut fermecător, cu culori bogate și forme, finisaje și texturi uimitoare. Designul interior al acestei case este fantastic. Mobilierul este cu adevărat nemaipomenit și foarte impozant, cu canapele și fotolii confortabile într-un living room de tip open-space definit de linii clasice, contraste și rafinament, care face trecerea într-un mod elegant către zona de dining.

În zona de dining este evidențiată o masă mare din lemn masiv, poziționată central, cu o mulțime de scaune frumos tapitate care pastrează aspectul luxuriant al casei. Există, de asemenea, un candelabru în stil clasic poziționat chiar deasupra mesei, oferind un aspect opulent acestei încăperi. 

Draperiile și perdelele oferă un contrast sofisticat culorilor deschise regăsite în acest impresionant proiect din Constanța. Bucătăria are dimensiuni generoase, cuprinzând aparatură modernă dar care se îmbină într-un mod foarte elegant cu stilul clasic al design-ului. Făcând trecerea către partea intimă a casei, regăsim dormitorele cu dimensiuni generoase, frumos amenajate astfel să se creeze atmosfera perfectă pentru relaxare.  Baia combină într-un stil superb atât o cada de dimensiuni medii, cât și o cabină de duș delimitată cu sticlă transparentă. 

Echipa noastră talentată și experimentată își oferă serviciile de design interior și arhitectură pentru clienții săi din Constanța și reușește mereu să transforme visele în realitate. Pentru echipa Nobili Design orice provocare este un obiectiv nou, o nouă oportunitate. 

Casă Elegantă Design Clasic în Constanța 

Proiecte design interior case vile in Constanta

Proiectele de design interior si amenajare interioara pentru case sau vile in stil clasic sunt greu de imaginat, deoarece intregul proces de amenjare necesita timp si multe strategii de planificare si implementare. Pentru ca acest proiect sa se desfasoare fara cusur, Nobili Interior Design Constanta iti vine in ajutor cu solutii, sfaturi, consultare si implementare eficienta. Detinem un portofoliu de proiecte complexe de design interior pentru case in stil clasic, modern in orase cum ar fi Braila, Tulcea, Galati, Calarasi, Urziceni, Slobozia, Tandarei, etc. Va invitam sa vizualizati cele mai recente proiecte de design interior realizate de firma noastra in Constanta, Mangalia, Navodari, Medgidia, Fetesti si sa visati la locuinta ideala.


Design interior casa moderna Constanta

Design interior casa moderna Constanta

""

Design interior casa clasica in Constanta

Design interior casa clasica in Constanta

""

Proiecte design interior case moderne in Constanta

Proiecte design interior case moderne in Constanta

""

Design interior Casa de lux in Constanta

Design interior Casa de lux in Constanta

""

Design interior apartament cu 4 camere in Constanta

Design interior apartament cu 4 camere in Constanta

""

Design interior casa cu etaj in Constanta

Design interior casa cu etaj in Constanta

""

Design apartament modern in Constanta

Design apartament modern in Constanta

""

Design interior casa cu etaj stil clasic Constanta

Design interior casa cu etaj stil clasic Constanta

""

Design interior apartament modern in Constanta

Design interior apartament modern in Constanta

""

Design interior casa stil clasic in Constanta

Design interior casa stil clasic in Constanta

""

Design interior apartament in Constanta

Design interior apartament in Constanta

""

Design interior Modern Casa cu etaj Constanta

Design interior Modern Casa cu etaj Constanta

""

Design interior apartament 3 camere in Constanta

Design interior apartament 3 camere in Constanta

""

O casa reprezinta locul de liniste si relaxare, asadar fiecare incapere din acest proiect de design interior de tip rezidential realizat in Constanta trebuie sa fie atractiva din punct de vedere estetic dar in acelasi timp sa se axeze pe functionalitate. Fiecare detaliu trebuie planificat alaturi de o echipa de cunoscatori si experti in design interior si in arta amenjarilor interioare de calitate. Tocmai de aceea Nobili Interior Design Constanta va pune la dispozitie un concept de design interior inovativ si util, schite 2D pentru a vizualiza compartimerea incaperilor din casa in stil clasic sau modern, cat si vizualizarea in format 3D a intregului proiect de design interior. In baza acestui proiect, clientul va avea parte de o consultanta de top si de expertiza unei echipe de arhitecti si designeri profesionisti cu peste 130 de proiecte in Constanta. Nobili Interior Design Constanta vine si cu optiunea de supraveghere a proiectului de design interior, daca clientul si-o doreste. Asadar servicii complexe pentru ca totul sa decurga fara cusur in amenajarea unei case de vis in stil clasic in Constanta. Costurile privind un astfel de proiect design interior pot fi semnificative, insa datorita consultantei din partea unei firmei specializate, clientul va sti cum si in ce mai exact sa investeasca. Este importanta comunicarea si cooperarea dintre cele doua parti pentru ca proiectul de design interior si ulterior amenajarea interioara pentru casa clasica sau moderna din Constanta sa fie conform asteptarilor si conform bugetului. Designerii trebuie sa cunoasca preferintele si alegerile clientului pentru a le putea incorpora cat mai bine in spatiile destinate amenajarii. Noi , echipa de arhitecti si designeri recomandam producatori de top in cea ce priveste mobilarea unei astfel de case pentru ca apreciem trainicia lucrurilor si ne dorim ca fiecare investitie pe care clientul o face privind finisajele sau alte tipuri de accesorii sa fie in conformitate cu cele mai inalte standarde de calitate. Etichete categorie: design interior constanta, design interior case constanta, designer interior constanta, firma design interior constanta, design interior constanta pret, studio design interior constanta, birou design interior constanta, arhitect constanta pret, amenajari interioare constanta, design interior restaurant constanta, design interior hotel constanta, amenajare casa cu etaj, consultanta design interior constanta, consultanta amenajari interioare constanta, design interior mangalia, design interior medgidia, design interior navodari, design interior negru voda, design interior fetesti, design interior harsova, design interior apartament constanta, amenajare cafenea mamaia, design interior birouri firme constanta, birou arhitectura constanta, arhitect de interior constanta, design interior cernavoda, design interior clasic, design interior modern, consultanta arhitect constanta, consultanta designer de interior, pret design interior constanta, servicii design interior constanta, proiect design interior constanta, portofoliu design interior casa, amenajari interioare 3d constanta, designer interior de lux constanta, design interior mobila living constanta, amenajare living clasic constanta, design interior dormitor casa, design interior casa moderna, design interior casa cu etaj, firme consultanta design interior, consultanta dizain interior, consultanta design interior chisinau, interioare de lux constanta, amenajare apartament constanta, consultanta decoratiuni interioare constanta, design interior sala evenimente, proiect sala evenimente constanta, consultanta amenajare baie constanta, decoratiuni interioare constanta, consultanta amenajare magazin constanta, design interior florarie constanta, design interior gradinita, design interior spital constanta, oferta de pret design interior, amenajare clinica medicala constanta, consultant arhitect constanta, design interior apartamente pret, design interior apartamente 3 camere, modele de apartamente amenajate.
 1  2 

Programati o intalnire cu echipa  Nobili Interior Design

Ne puteti contacta telefonic pentru a programa o intalnire la adresa biroului nostru din Constanta.

Contact Nobili Interior Design Constanta

0720.665.365

nobilidesign@gmail.com

Servicii firma de design interior, arhitectura interioare, amenajari interioare case, vile, apartamente, birouri, firme, hotel, restaurant, cafenea, bar, cabinet medical, clinica infrumusetare, magazin, coafor, cosmetica, spital, gradinita, salon evenimente, nunta, showroom, shoping mall realizate de arhitect designer interior la preturi cuprinse intre 17 - 35 euro in Constanta, Mangalia, Navodari, Eforie Nord, Medgidia, Harsova, Cernavoda, Eforie Sud, Costinesti, Vama Veche, 2 Mai, Limanu, Neptun, Olimp, 23 August, Venus, Saturn, Jupiter. Architect designer de interior, Gabriela Nechifor.